Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /var/www/zhitomir/data/www/city.zt.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Коментарі » Запрошуємо у Житомир
На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
*****
RSS
Новини Житомира
Дитячий табір в Греції — гарантування незабутніх емоцій та 9 головних аспектів відпочинку від «Сант Валентин»
Не варто зайвий раз говорити про те, що відпочинок в таборі це завжди можливість отримати велику кількість позитивних емоцій, активне заняття спортом, оптимальні умови для проживання.

Які методи використовуються в неруйнівному контролі
Неруйнівним контролем називається перевірка надійності та властивостей як цілого об'єкта, так і його складових. При неруйнівному контролі застосовуються методи, що дозволяють провести дослідження без ...

Вибір і стиль: Як обрати ідеальні великі вуличні вазони для вашого саду.
Великі вуличні вазони відіграють незамінну роль у створенні привабливого обліку вашого саду чи подвір'я. Вони не тільки прикрашають простір, а й створюють особливу атмосферу, надаючи йому розкіш та ...

Що таке тропічний душ і який він буває
Хочете відчути себе в справжньому SPA салоні не виходячи з дому? В цьому вам допоможе тропічний душ, який можна встановити без особливих проблем в будь-якій ванній кімнаті і отримати чудовий ...

Ремонт кавомашин в Житомирі
Складно уявити початок дня без чашки ароматної кави.

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Коментарі

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


#70 от: Владимир
8 вересня 2010 08:37

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

В Радомышле работает только один пивзавод, а все остальное уже давно разрушено. А то понаписывали тут, - и прям можно подумать, что перспективный городишка...

     
#69 от:
5 вересня 2010 18:57

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

ищу кутевич казимира проживавшего до войны житом. обл.черняховский р-н с новополе
ищу барановских у которых отца звали иосиф данилович

ИЩУ РОДНЫХ БАРАНОВСКИХ ПРОЖИВАВШИХ ДО ВОЙНЫ В ЖИТ.ОБЛ. ВОЛОДАРСК-ВОЛЫНСКОМ Р-НЕ С ПИСАРЕВКА
ПОМОГИТЕ НАЙТИ ГДЕ УМЕР КУТЕВИЧ КАЗИМИР ДО ВОЙНЫ ЖИЛ С КСАВЕРОВКА ЧЕРНЯХОВСКОГО Р-НА

     
#68 от:
18 травня 2010 20:43

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Спасибо огромное за информацию о моем дедушке - Кржиж Ярославе Карловиче. Последние сведения о нем у нашей семьи были о том, что его снова арестовали, когда началась война. Что было дальше - не знали.
Его дочь, моя мама, - урожденная Кржиж Мария Ярославовна. ныне Лавринец по мужу, живет сейчас в Крыму. Ей в этом году исполняется 87 лет. Она будет безмерно счастлива получить сведения о своем отце.

Дед моего мужа - Сергея Петровича Петкова, болгарин, также сгинул в 30-е годы в застенках. Может подскажете, как искать о нём сведения: Петков Марин Петрович.

Низкий поклон всем, кто посвятил свое время и силы благородному делу восстановления исторической памяти и справедливости.


Наталья Петкова (Лавринец)

     
#67 от:
14 травня 2010 23:43

Регистрация: 1.01.1970
Адрес: --
ICQ: --

Дуже цікава стаття! smile

     
#66 от:
5 травня 2010 19:36

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

В нижеприведенном документе упоминается неизвестная история села Городище, часть которого когда то называлась "Перегудовщиной" (есть архивные документы). Вероятно часть села Городище еще во времена Радзивиллов стала пренадлежать роду Перегуд...??? которые переселились сюда из Слуцка, где от Ю.Ю. Олельковича в 1562 году получили дворянство.

Страница 105 оборотная сторона

9 декабря 1855 года, поясняя, что определениями сего Собрания 1802 года подъ № 1020, 1819 и 1832 годовъ родъ его и проситель признанъ въ дворянстве со внесениемъ в 6 часть родословной книги и документы вошедшие в составъ означенных определений сколько ему известно находятся въ разсмотрении Правительствующего сената по Геральдии, на какое по онымъ последовало решение ни просителю ??? ому другому изъ его фамилии по сие (оное)? время не объявлено. Какъ оне у Просителя находятся выписидокументовъ 1704 и 1778 годовъ удостоверяющие владение предками рода его на праве собственности населеннымъ крестьянами имения ???? части Села Городище состоящего иныне въ Житомирскомъ Уезде, на которое ??? проситель исходотайствоватлъ отъ Житомирского Уездного стряпчего ??
Страница 106 (109)
??? В податное состояние съ объявлениемъвсемъ имъ о положении дворянскогог ихъ дела.- депутатское Собрание удовлетворяя домагательства просителя
7.
???????
Определили: Изъ выше преведеного оказалось, что предки ??? дворяне: Яковъ, Василий, Фома и Иванъ родные братья Перегудам по удостоверению ? Вводного Акта 1704 года принятии в наследственном природженомъ ??? по своимъ Отцам. Дворянин Дмитрий Ивановъ Перегудъ населенное крестъянами имение часть села Городыщъ состоявшие в бывшемъ Киевском Воеводстве таковимъ владевши на правах собственности а сыновъям их проишедших от Якова (6): Василий (18) и Иванъ (17), отъ Василия: Стефанъ (16), Гавриилъ (15) и Михаилъ (14), от Фомы Мартинъ (13) и от Ивана Гавриилъ Перегуды приняв по отцах своих выше означенное имение часть села Городищъ и таковым владея на вотчинныхъ правахъ это имение съ крестьянами и всеми принадлежностями именемъ своимъ и именемъ сыновей своихъ: Василия (18) Яковлева (6) Ивана (46), Стефана (16) Васильева (5) Василия (42), Гавриила (15) Васильева(5): Павла (41), Даниила (40), Ивана(39) и 2-го Ивана (38), Михаилъ (14) Васильевъ (5) Андрея (35) и Мартинъ (13) Фоминъ (4) Дмитрия Перегудовъ продали в постороннее владение, что удостоверяется Продажной Крепостью 1778 года. Документы эти явлены в Актовые Житомирские книги, бывшие в разсмотрении Высочайше учрежденной Комиссии, а что по онымъ эта Комиссия никакого примечания (приписания)? не сделала и таковые сомнению не подлежатъ, в томъ удостоверяютъ Житомирский уездный стряпчий.

Половина села Городища в древности называлась "Перегудовщиной" (есть упоминания в архивных документах, Житомирский архив).
067 900 57 32 Вадим Перегуда

     
#65 от:
26 квітня 2010 00:28

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Я в липні вибираюся відвідати наш ботанічний сад, сподіваюся,що не розчаруюся!

     
#64 от:
19 квітня 2010 01:31

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

гор, напиши, що це неправда!!! Благаю!!!!!!!!!

     
#63 от:
18 квітня 2010 23:30

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

пока на это все соберут деньги(именно соберут, а не выделят из бюджета, потому, как то, 4то выделяют безследно пропадает и у кого-то появляется да4а)))), то он рухнет!!!

     
#62 от:
11 квітня 2010 19:04

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Я б тоже не отказался опробывать его.

     
#61 от: YUrasha
11 квітня 2010 12:20

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

помню эту улицу конечно)

     
#60 от:
11 квітня 2010 08:51

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Да, пиво с такой историей. Испить бы этого напитка, если технологии не утеряны.

     
#59 от: Milusha
10 квітня 2010 13:17

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

интересно, как было раньше)

     
#58 от:
6 квітня 2010 17:07

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

У нас в Луганске, есть очень похожее здание. Гостинница "Октябрь", только ее строили немцы-военнопленные после войны.

     
#57 от: Spunky
1 квітня 2010 23:55

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Неплохо пишете. С огромным удовольствием читаю Ваши материалы.

     
#56 от: Інна
15 березня 2010 10:54

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

:love[i]: дуже класний парк

     
#55 от:
13 лютого 2010 19:26

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Добрый день! Мiй батько Лерман Наум Мыколайовiч 1912 р. н., також уроженець села Клiтищi, вiн рiдный брат Лермана М.Н,що упомянутый повище в списку перших комсомольцiв села. Пiсля закiнчення Крошенського агрономiчного технiкума працював загально розподiлу в садових колгоспах Молдавii. В 1933 р.був призван до Радянськоi Армii, а потiм його направили в Одеське артиллерийськ училище. З перших днiв Вiтчизняноi вiйны вiн воював на Кримському фронтi, де був нагороджений орденом "Червооноi Зiрки". В 1942 роцi при захистi Пiвнiчного Кавказу вiн загинув в званнi капитана, командуючого артилерiйською батарею. Мати получила похоронку, що вiн пропав без вiстi. Мен дуже хотлось, щоб i його iмья було ву списку Клiтищан, що загинули, захищаючи Вiтчизну. До побачення Захар Лерман.

     
#54 от:
11 лютого 2010 18:22

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Давньослов"янська історія взагалі - це півтори тисячі років пустоти... Що ми знаємо про загальнослов"янську Дулібську державу 1-9 ст.н.е.? Що відаємо про її творців та натхненників - волхвів? Що собою являє духовна основа слов"янства - волхвізм? Де на Волині була духовна столиця слов"ян і коли?.. Погляньте лишень на карти тієї епохи ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps ), почитайте статті ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/ ), загляньте в книгу "Велич Дулібії Рось. Суренж" ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/pub/ ), щоб відчути грандіозну пустку в наших знаннях про предків!

     
#53 от: KotBazilio
28 січня 2010 04:23

Регистрация: 10.01.2009
Адрес: --
ICQ: --

Щодо повноцінних архівів не знаю, але в сільській раді точно є господарські книгі, де записано відомості про домогосподарство (хто проживає в будинку, яку худобу тримають, скільки землі в користуванні, і т.д.). Якщо цікавить і знаєте прізвище, ім'я, по-батькові рідних, то можемо знайти данні. І якщо знаєте адресу, то можна зробити фото будинку.

     
#52 от:
27 січня 2010 20:02

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Нажаль, приїзджати ні до кого...Лише до могил та занепадаючих хат... В Селянщині прадідова хата, але вона перепродана і не використовується... Знаю, что в мене багато далекіх родичів (3-4-юрідних...), але я нікого не знаю нажаль. В дитинстві ми спілкувалися лише з близькою ріднею. А зараз я б хотіла більше дізнатись про моїх дідів-прадідів, та вже нема в кого спитати :( То ж і цікавлюся, чи є в сільраді, районі чи де-інде архіви?

     
#51 от:
13 січня 2010 00:39

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Валентина адміністратори сайту також з Селянщини. До кого саме ви приїжаєте?

     
#50 от:
11 січня 2010 21:37

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Хотілося б більше дізнатись про метричні архіви,чи збереглися вони? Мої пращури з Селянщини, а дідусь з бабусею жили в Вишневому. Пам"ятаю старий млин посеред села(шкода, що його знесли, а не відремонтували, як пам"ятку дерев"ної архітектури), хмельницю, сушарку... Весело було в селі у дитинстві, але, нажаль, село вимирає...Молоді майже нема... Але, як приїзджаю в село, то милуюся зірками!!! Немає таких яскравих ніде!!!(Бо до самісінького горизонта немає вогників!) Тільки ти, небо і зорі.....

     
#49 от:
20 грудня 2009 19:23

Регистрация: 1.01.1970
Адрес: --
ICQ: --

Щиро вдячний творцям сайту! В цьому селі я появився на світ, тут поховані мої батьки.

     
#48 от:
15 грудня 2009 12:56

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Дуже цікава інформація як для мене так і для музею школи. Було цікаво дізнатися про історію створення свого села.

     
#47 от:
16 жовтня 2009 20:52

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Если смотреть вправо (вдоль ул. Пархоменко) мы упремся в овраг над речкой Каменкой, где очень красивые скалы и шикарный вид на Малёванку. Чуть правее старое польское кладбище (идти вдоль ул .Руденской - старое название).
Если идти налево, то в конце улицы стояла старая школа № 5, на месте которой троллейбусный парк.
На речке Каменка до сих пор остались следы старой плотины у пивзавода. Зимой здесь заготавливали лед для холодильника пивзавода вплоть до 1960 года.
Вдоль оврага над р.Каменкой стояли (стоят) дома поляков, владельцев здешних больших маетков (нынешняя ул.Чехова). Улица Чехова ( в старину Дубинская)соединяла гвоздилку (фабрика гвоздей, где работали незрячие) и Обозный завод (ныне механический). На этой же улице (8 марта) находился карамельный цех, где варили конфеты "Барбарис". Ул. 8 марта вела к макаронной фабрике и кафедральному собору, а также к Подольской церкви.

     
#46 от:
9 жовтня 2009 23:59

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

БЕЖІВ - найкрасивіше місце на землі. Я пишаюсь тим, що народилася і проживаю у цьому прекрасному селі. Бежів найкращий !!!!!!!!!!!!

     
#45 от: андрій
9 жовтня 2009 13:12

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Але й казочки....
Дорослі люди, а в гномів хочеться бавитись. Дітям на ніч розказуйте про гномів, мавок і т.п.
А фашисти неохоче користались радянськими твердинями: інша ідеологія і інші потреби.

     
#44 от: Єжов
7 жовтня 2009 12:52

Регистрация: --
Адрес: --
ICQ: --

Собаці - собача смерть!

     
#43 от:
3 жовтня 2009 13:21

Регистрация: 1.01.1970
Адрес: --
ICQ: --

Скільки інтриг про житомирські підземелля, а ніхто їх не досліджує, здається нічого там вже й досліджувати, все обвалене, ходи засипані, потрібно багато грошей щоб займатися розкопками smile

     
#42 от: KostikZhitomyr
11 вересня 2009 10:46

Регистрация: 10.01.2009
Адрес: Житомир
ICQ: --

всех с наступающим праздником!

     
#41 от: ALEX
25 липня 2009 16:01

Регистрация: 15.07.2009
Адрес: --
ICQ: --

Зачем говорить о плохом....
Кризис волнует, но тгораздо приятнее узнавать историю сел, городов, в которыхх мы живем сегодня. О том, как ую роль кризис сыграет в истории нашей области, страны, всего мира, будут писать наши дети и внуки...

     
Обмін посиланнями з сайтами міст україни