DataLife Engine > Історія Житомирської області > Бердичів:новий час

Бердичів:новий час


6 травня 2009. Разместил: klaban
БЕРДИЧІВ: НОВИЙ ЧАС
Що можна сказати про сьогоднішнє місто № 2 Житомирщини? В 1989 році населення Бердичева становило 93 тисячі чоловік, сьогодні - 82. Як і всі міста нашої області, Бердичів пережив відтік населення, що почався на початку 90-х років минулого століття й сьогодні його з повною відповідальністю можна назвати містом що розвивається.
Ще в тому ж 1988 році в Бердичеві працювали такі підприємства, як заводи хімічного машинобудування "Прогрес", верстатобудування - "Комсомолець", шкіряне об'єднання, шкіряно-взуттєве, м'ясний комбінати, рафінадний, солодовий, комбікормовий, молочний заводи, меблева, друкарсько-офсетна, швейна, фабрики. У місті налічувалося 22 загальноосвітніх, музична й спортивна школи, 3 ПТУ, машинобудівний технікум, медичне й педагогічне училища, 4 лікувальні установи, Будинок культури, 5 клубів, 3 кінотеатри, 53 бібліотеки.
І сьогодні колишня економічна міць міста починає відроджуватися. Чого коштує, наприклад, бердичівське пиво, знамените не тільки в Україні, але й за її межами. І не випадково саме Бердичів зовсім недавно був обраний як місце проведення міжнародного кінофестивалю військово-патріотичної документалістики "Кінотур".