На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Що смачніше: риба гарячого чи холодного копчення?
Неймовірний аромат, чудовий смак та, звичайно, поживність – це найголовніші переваги такої страви. Серед гурманів популярною є риба гарячого копчення, котра має велику соковитість та м’якість.

Українська мова в надійних руках Лепетуна
Трохи менше 4 років тому розпочалася реалізація проекту «Мова – ДНК нації», який було засновано Наталею Клименко та Павлом Мельником-Крисаченком. Все почалося з ініціативи пані Наталі робити дописи у ...

Оранка після зими: особливості
На початку весни поля після зимових опадів запливають і ущільнюються. Оранка поля після зими - сукупність механічних прийомів для обробки ґрунту. Її мета полягає в створенні сприятливих умов для ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Історія міста » Житомирський Краєзнавчий музей ( створений 1865 році)

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Житомирський Краєзнавчий музей ( створений 1865 році)
12 січня 2009
 (голосів: 6)
В цій старій будівлі XIX століття, побудованого в стилі архітектурної еклектики на розі вулиць Старовільськой і Ольжіча, до 1970 року знаходився Житомирський Краєзнавчий музей, створений ще в 1865 році при міській публічній бібліотеці. Разом з пам'ятниками матеріальної культури, в музеї був відділ природи з багатою колекцією чучел птахів і тварин і картинна галерея.
Автор фотографії – Дубман Борис

Житомирський Краєзнавчий музей ( створений 1865 році)


Подробнее Просмотров: 3879Раздел: Історія міста, Памятки культури, Памятки архітектури Автор: KostikZhitomyrКомментарии (2)

Другие новости по теме:

 • Початок Житомира
 • Будівля вікаріату.
 • Краєзнавчий музей міста Житомира
 • Краєзнавчий музей міста Житомира II
 • Краєзнавчий музей міста Житомира III
 • 16 жовтня 2009 20:52

  Регистрация: --
  Адрес: --
  ICQ: --

  Если смотреть вправо (вдоль ул. Пархоменко) мы упремся в овраг над речкой Каменкой, где очень красивые скалы и шикарный вид на Малёванку. Чуть правее старое польское кладбище (идти вдоль ул .Руденской - старое название).
  Если идти налево, то в конце улицы стояла старая школа № 5, на месте которой троллейбусный парк.
  На речке Каменка до сих пор остались следы старой плотины у пивзавода. Зимой здесь заготавливали лед для холодильника пивзавода вплоть до 1960 года.
  Вдоль оврага над р.Каменкой стояли (стоят) дома поляков, владельцев здешних больших маетков (нынешняя ул.Чехова). Улица Чехова ( в старину Дубинская)соединяла гвоздилку (фабрика гвоздей, где работали незрячие) и Обозный завод (ныне механический). На этой же улице (8 марта) находился карамельный цех, где варили конфеты "Барбарис". Ул. 8 марта вела к макаронной фабрике и кафедральному собору, а также к Подольской церкви.

       
  #2 от: Kosya
  6 квітня 2010 17:07

  Регистрация: --
  Адрес: --
  ICQ: --

  У нас в Луганске, есть очень похожее здание. Гостинница "Октябрь", только ее строили немцы-военнопленные после войны.

       

  Інформаційне повідомлення

  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

  Обмін посиланнями з сайтами міст україни