На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Що смачніше: риба гарячого чи холодного копчення?
Неймовірний аромат, чудовий смак та, звичайно, поживність – це найголовніші переваги такої страви. Серед гурманів популярною є риба гарячого копчення, котра має велику соковитість та м’якість.

Українська мова в надійних руках Лепетуна
Трохи менше 4 років тому розпочалася реалізація проекту «Мова – ДНК нації», який було засновано Наталею Клименко та Павлом Мельником-Крисаченком. Все почалося з ініціативи пані Наталі робити дописи у ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Історія міста » Графські сходи. Фото 1952 року

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Графські сходи. Фото 1952 року
29 січня 2009
 (голосів: 1)
Графські сходи - ця народна назва сходів, що пролягають від центральної алеї міського парку до набережної річки Тетерів. Точніше їх потрібно було б назвати Баронськими, а ще точніше – Шодуаровськими сходами, оскільки побудовані вони в садибі барона де Шодуара в 1912 році. В 1930 році сходи були реконструйовані. На початку 80-х під час реконструкції парку вони були облицьовані гранітними плитами. Сходи розділені на декілька маршів і складаються з 184 ступенів.
Автор фотографії і тексту – Дубман Борис

Графські сходи. Фото 1952 року


Подробнее Просмотров: 4549Раздел: Історія міста, Памятки культури, Фото Житомира Автор: KostikZhitomyrКомментарии (2)

Другие новости по теме:

 • Підвісний місток в міському парку. Фото 1954 р.
 • Островок. Фото 1961 року
 • Цюрупінській місток. Фото 1962 року
 • Старий Базар (Ринок)
 • Кінотеатр «Україна». Фото 1963 року
 • #1 от: dubman
  16 лютого 2009 15:02

  Регистрация: --
  Адрес: --
  ICQ: --

  Должен заметить, что перевод моего текста, написанного в оригинале на русском языке, на украинский здесь получился довольно корявым.
  Мне кажется, что правильнее было бы так:
  "Графські сходи - це народна назва сходів, провідних від центральної алеї міського парку до набережної річки Тетерів. Вірніше було б назвати їх Баронськими, а ще точніше – Шодуаровськими сходами, оскільки побудовани вони в садибі барона де Шодуара в 1912 році. У 1930 році сходи були реконструйовані. На початку 80-х під час реконструкції парку сходи облицювали гранітними плитами. Сходи розділені на декілька маршів і складаються з 184 сходинок."
  С уважением, Дубман Борис

       
  #2 от: KotBazilio
  17 лютого 2009 01:03

  Регистрация: 10.01.2009
  Адрес: --
  ICQ: --

  Шановний Дубман Борис, дякуємо за інтерес проявлений до нашого сайту. Всі неточності помічні Вами були виправлені. Ще раз дякуємо за Вашу увагу і значну кількість фотографій зроблених Вами у Житомирі.

       

  Інформаційне повідомлення

  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

  Обмін посиланнями з сайтами міст україни