Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/zhitomir/web/city.zt.ua/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/zhitomir/web/city.zt.ua/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Історія районів Житомирської області » Запрошуємо у Житомир
На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Путівник Німеччиною
Ласкаво просимо до нашого путівника Німеччиною. Це корисно для всіх, хто вивчає німецьку культуру, звичаї, манери, етикет, цінності та бажання краще зрозуміти людей. Ви можете поїхати до Німеччини з ...

Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Що смачніше: риба гарячого чи холодного копчення?
Неймовірний аромат, чудовий смак та, звичайно, поживність – це найголовніші переваги такої страви. Серед гурманів популярною є риба гарячого копчення, котра має велику соковитість та м’якість.

Реклама
Новини партнерів

https://moscow-cleaning.com уборка после ремонта клининговой компанией москва.
Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Історія районів Житомирської області

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Андрушівка
7 червня 2010
Андрушівка

Андрушівка - районний центр у Житомирській області, з населенням близько 11 тисяч чоловік і цікавою історією. Звичайно, це не Бердичів і не Житомир, але віком понад 300 років може похвалитися не кожне місто.


Подробнее Просмотров: 5950Раздел: Історія районів Житомирської області Автор: KotBazilioКомментарии (0)
Радянський період на теренах Черняхівського району.
5 серпня 2009
Відгриміла грозами громадянська війна. В непростих умовах радянський народ перейшов и: мирного соціалістичного будівництва. Міжнародне становище Країни Рад залишалося напруженим. Імперіалісти перейшли від воєнної інтервенції до економічної та дипломатичної боротьби, до організації змов і заколотів, шпигунства і диверсії проти молодої Радянської держави.
Не менш складним було і внутрішнє становище. В ході громадянської війни з боку інтервентів та білогвардійської і буржуазної контрреволюції страшної шкоди заподіяно і народному господарству України. Фабрики і заводи не працювали. На залізничних станціях грудилися кладовища паровозів і вагонів. Велика промисловість випускала продукції в сім разів менше ніж П: війни (1913 р.). Занепало і сільське господарство. Близько третини посівних площ, на яких раніше колосились врожаї, заросли бур'яном.
Розруха тяжко позначилась на становищі трудящих. Не вистачало хліба, м'яса, жирів, взуття, одягу та інших найнеобхідніших продуктів і товарів.
Як наслідок усього цього, в країні виникли серйозні труднощі. Селяни почали виступати проти політики воєнного комунізму. Під час громадянської війни вони свідомо здавали продрозверстці всі лишки хліба для потреб оборони, бо розуміли, що без цього перемога неможлива. Але війна закінчилась і селянство хотіло вільно розпоряджатися лишками хліба. Невдоволення селян могло призвести до підриву союзу робітничого класу з селянством.


Подробнее Просмотров: 5201Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)
Трудові досягнення Черняхівського району.
5 серпня 2009
В період, коли Радянська влада розкривала свій потужний потенціал у всіх сферах життя і діяльності держави – були створені сприятливі умови для успішного соціально-економічного розвитку всіх галузей народного господарства. В ті роки високими темпами велось капітальне будівництво, в тому числі і в Черняхівському районі. По спільному рішенню обкому Компартії України та облвиконкому в райцентрі в жовтні 1973 року розпочато будівництво загальноосвітньої школи на 1320 учнівських місць. У вересні 1976 року будівництво було завершено. Будівельні роботи проводив трест „Житомирсільбуд". Першим директором школи була Гладуш Катерина Прокопівна.
В 2003 році школу перейменовано в Черняхівську гімназію імені Івана Степановича Саєнка, Героя Радянського Союзу.
Одночасно біля школи побудована котельня, яка забезпечувала теплом школу.
До речі, біля школи знаходилось бувше приміщення контори учгоспу „Україна".
По завданню райкому партії і райвиконкому ця будівля була реконструйована та відремонтована і сьогодні діє чудовий будинок дитячої творчості. В 2007 році котельня школи переведена із опалення на твердому паливі на газ.


Подробнее Просмотров: 4078Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)
Жителі Черняхівщини, що виконували свій інтернаціональний обов’язок:
5 серпня 2009
Жителі Черняхівщини, що виконували свій інтернаціональний обов’язок:

Якимчук Валентин Володимирович – народився 29.06.1965 р. Навчався в Черняхівській середній школі, яку закінчив у 1982 р. Після закінчення школи продовжив навчання в ТУ-4 м. Житомира. Працював в Харкові на заводі ім. Малишева. 29.09.1983 р. був призваний в армію. Служив в піхоті стрілком-гранатометником. В Афганістані проходив службу з 31.12.1983 р. по 11.02.1986 р. Нагороджений медаллю «За бойові заслуги».
Хмурич Петро Володимирович – народився в 1967 р. в м. Черняхові. Навчався в Черняхівській середній школі. В 1984 році поступив в Житомирське ПТУ №2, де здобув професію екскаваторника-бульдозериста. Працював в ПМК. 17.10.1985 р. був призваний в армію. Спочатку служив в учбовій частині в м. Батумі. Пізніше був посланий до Афганістану. Загинув 31 березня 1986 року, виконуючи бойове завдання в м. Шверин...


Подробнее Просмотров: 3082Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)
Видатні жителі Черняхівщини.Корнійчук Андрій Петрович.
5 серпня 2009
Андрій Корнійчук був звичайним головинським хлопцем. Хіба що дуже доброзичливий, добрий. Народився він 2 березня 1959 року в с. Головино. Біографія як і у більшості його ровесників звичайна. Бежівська школа, навчання в Головинському профтехучилищі №2, де здобув професію автокранівника. Після закінчення училища - направлення на роботу в м. Запоріжжя, а потім - армія.

Служив Андрій в десантних військах, зробив 52 стрибки з парашута. Коли Андрій Корнійчук відслужив армію, спочатку влаштувався на роботу в Головинський кар'єр, а потім прийшов виклик у школу прапорщиків у Муліно. Це була його мрія і тому виклик у школу сприйняв з радістю і надією.
Його доля, як і долі багатьох юнаків шістдесятих були вирішені без їхньої згоди. їх долі перекреслила війна. Через двадцять років їх чекав далекий і страшний Афганістан. Два довгих роки і три місяці прапорщик Корнійчук, ризикуючи життям, виконував свій інтернаціональний обов'язок в ДРА. Ходив на бойові операції, об'їздив мабуть весь Афганістан.


Подробнее Просмотров: 3518Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)
Обмін посиланнями з сайтами міст україни