На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Житомирская рыбалка. Что выбирают для рыбалки в Житомире
Рыбалка давно уже ушла от самоделок и выщипывания перьев у гусей. Рыболовы городов Украины перешли на специализированные фабричные рыболовные снасти. Рядовой рыболов уже не удовлетворяется китайскими ...

Особливості вибору і покупки приватного будинку
Угоди з приватною нерухомістю лише частково схожі на придбання квартири в багатоповерховому будинку. В першу чергу це обумовлено тим, що будинки продаються разом з ділянкою землі, на якій ...

Самостійна оренда житла: корисні рекомендації
Купівля власної нерухомості враховуючи ціни на житло доступна далеко не всім українцям. Але не залишатися на вулиці якщо немає власної житлової площі. У даній ситуації допомогти у розв'язанні ...

Читання-реготання: добірка смішних книг
Найсмішніші і, водночас, найтрагічніші твори, як не крути, – це історії про людські хиби і вади, а головною хибою сучасної людини є егоїзм...

Скільки заробляє менеджер
Фахівці в сфері менеджменту потрібні повсюдно. Але багато хто не знає, в чому полягає цей вид діяльності, і які його особливості. Дана стаття докладно і ясно розповість про всі деталі: скільки в ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Сьогодення міста » Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі
13 травня 2009
 (голосів: 10)
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі

Співак в деталях розповів E-motion, як веде себе в ліжку з дівчатами.


Олександр Воєвуцький - красивий, привабливий, злегка самовпевнений. Цю саму впевненість додає посилена увага з боку слабкої статі. Саша полюбляє «зробити це» де-небудь в лісі, а по можливості і в забитому автобусі. Для нього ерекції зранку - далеко не привід зайнятися сексом, краще виспатися після бурхливої ночі. Співак не проти стати глядачем лесбійських ігор або учасником групового сексу, а шкіряні костюми його приваблять років через двадцять ...

Zвезда: Привіт. Отже, у вас у родині три чудових молодих чоловіки ...

Саша: Четверо, ще тато.
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Воєвуцький: Як спілкуватися з дівчатами, я навчався у брата.

Zвезда: Скажи, як у родині відбувається з вихованням в плані сексу, і як ти дізнався про таке приємне проведення часу?

Саша: Оскільки у нас три здорових хлопця, то в родині з сексом все навіть дуже добре. Ми всі пішли в тата. Але більшого я швидше навчився від старшого (на 3,5 роки) брата. Спочатку все відбувалося у нього, а я вже наздоганяв. Брат свого часу збирав в будинку компанії, а я вчився, як знайомитися з дівчатами, як з ними спілкуватися. Ми завжди відрізнялися з ним сміливістю. З дівчатами не було якогось бар'єру, коли вирішували, що з ними можна замутити, то так і робили, звичайно, не разом ...

Zвезда: По черзі?

Саша: (сміється) Так, по черзі. Перший дорослий поцілунок у мене був у 10 років, а перший дорослий секс в 15. Це була дівчинка, яку я любив, моя однокласниця. У неї і в мене це було вперше, таким чином ми один одного порадували і подарували себе.
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Воєвуцький: Спочатку було страшнувато ...

Zвезда: Був елементарний стан страху, почуття сорому?

Саша: Я думаю, у будь-якого хлопця в перший раз буде страх, якесь хвилювання. Ми планували це все зробити місяць-два. Все ніяк не міг зважитися, реально боявся, але мені допомогли старші друзі з команди КВН. Ось вони все і розповіли, оскільки у них сексуальна життя вирувало. Це мені додало впевненості: вже знав, як поводитися в подібній ситуації. Я себе настроїв, тим більше любив дівчинку, а вона любила мене. До цього рік зустрічалися, знали один одного повністю. Спочатку було страшно, але потім все пройшло добре, був щасливий безумно.

Zвезда: Зараз ти зупинився у виборі відносин?

Саша: Довгий час думав, що зупинився у своєму виборі. Протягом багатьох років я зустрічався і жив з тією ж дівчиною, з якою був перший секс. Але якось так вийшло, що все скінчилося. Є пристрасть, пристрасть породжує любов, сірник може підпалити багаття, вогнище любові повинне горіти, але періодично в нього потрібно підкидати дрівцята. Так ось, у нас в певний період часу чи то дрова закінчилися, чи то дощі, які пройшли між нами, підмочили сірники. Зараз я вільний у своєму виборі, часто закохуюся.

Zвезда: А що тебе змушує закохатися і захотіти людину?

Саша: У мене немає будь-то ідеального образу. Найголовніше, щоб дівчина була справжня. Звичайно, дуже важлива зовнішність, на що я в першу чергу звертаю увагу. Якщо дівчина красива, у неї гарне обличчя, то далі можна дивитися ...

Zвезда: Нижче ...

Саша: Глибше (сміється)! Важливо, щоб вона не грала якусь роль. Зрозуміло, що всі спочатку грають, але все одно справжнє переважає, і в це справжнє я можу закохатися. Це можуть бути повадки, акцент, частина обличчя, безумно гарні губи, очі. Назвати щось визначене складно, у кожної дівчини є своя родзинка.
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Олександр точно знає, що в ньому подобається дівчатам

Zвезда: Саша, як ти думаєш, чим подобаєшся ти? А ти вважаєш себе сексуальним молодим чоловіком?

Саша: Не для всіх, до речі. У дівчат різні смаки, одним подобається моя зовнішність, іншим почуття гумору чи ще щось.

Zвезда: Та ладно, не соромся ...

Саша: Ну, думаю, що я гарний, вмію спілкуватися з дівчатами, в сексуальному плані поки що ніхто не скаржився (сміється).

Zвезда: Переходячи до сексуального плану: на твій погляд, що більше всього в сексі люблять жінки і чоловіки?

Саша: Виходячи з мого досвіду, жінкам, як у житті, так і в сексі, потрібно максимальна увага та ніжність. Зрозуміло, що потрібна пристрасть. Дівчата хочуть, щоб їх любили, а в сексі вони вимагають до себе уваги та дбайливого ставлення.

Zвезда: А для чоловіка?

Саша: Для мене важливо, щоб дівчина повністю відкрилася і не замикалася. Намагаюся знаходити спільну мову з кожною, але іноді трапляється так, що дівчина замикається і я не можу знайти до неї правильний підхід. Якщо я відчуваю її, а вона мене, то завжди все чудово виходить.

Zвезда: Назви найоптимальніший час для сексу, щоб отримати задоволення ... 15-20 хвилин?

Саша: Важливо не час, а якість. У мене було по-різному: було і за 10 хвилин отримували максимальне задоволення, і більше нічого не хотілося. Було таке, що й дві години теж отримували задоволення, принаймні перший час. Можу сказати, що не всім дівчатам потрібно довго і часто, є, звичайно, екземпляри, але це скоріше не від того, що вони так хочуть, а тому, що це ніби як круто. Мені вистачає півгодини, краще по трішки. Але кілька разів, день, доба величезні. Єдине, я не люблю секс зранку.
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Співак не любить займатися сексом зранку.

Zвезда: Вибач, я хотіла б уточнити один момент. У багатьох чоловіків ранок - це певний стан ерекції, цікаво, чи дійсно так деяким хочеться або це більше фізіологічний момент?

Саша: Я теж про це думав. Ерекція вранці, звичайно, буває, але я не люблю секс зранку, навіть у стані ерекції краще поспати (сміється). Я сова, тому подобається секс ввечері, вночі, можна і до чотирьох ранку, але потім я буду до обіду спати.

Zвезда: Де і в якій обстановці ти любиш займатися сексом?

Саша: У моєму життєвому досвіді це було скрізь.

Zвезда: Можеш розповісти про такі місця, де ніби ніколи і не подумав би, але вийшло?

Саша: Був секс в автобусі, повноцінний секс, все було вночі. Люди всі спали. Люблю секс на природі, в лісі. Домашня обстановка, затишок приваблюють, але інколи хочеться різноманіття. Секс на даху мені подобається, в ліфті було один раз, на лавочці під будинком.

Zвезда: Тобі подобається груповий секс: дві дівчини і хлопець, два хлопця і дівчина?

Саша: Я думаю, що немає таких людей, в крайньому випадку серед чоловіків, у жінок менше, які б не думали про це. Я до цього ставлюся дуже спокійно. Якщо цього хочуть дві дівчинки або дівчинка хоче, щоб був ще хтось з хлопців, то я нормально на це реагую.

Zвезда: А що скажеш з приводу обміну партнерами, про ставлення до анального сексу і, як ти думаєш, чому багато дівчат не люблять анальний секс?

Саша: Не можу себе поставити на місце дівчат, думаю, що це, напевно, боляче (сміється). Коли мені кажуть, що я цього не хочу, ніколи не схиляю. Мені головне, щоб їй було добре, у цьому плані демократичне ставлення. З приводу зміни партнерів: коли ми зустрічалися з моєю дівчиною перші пару років, то після того, як подивився фільм «Лігвище зебри», я просто плювався. Там обмінювалися партнерами нереально! Це так бісило! Минув час, десь два роки, ми подумали: «А що якщо нам спробувати?» Якось ця ідея зацікавила, але не зважилися. Думаю, добре, що так вийшло. Оскільки я знаю пари, які пішли на це, і після у них були проблеми у відносинах. Все потрібно правильно сприймати і розуміти. Від настрою дуже багато залежить: чи це просто секс без зобов'язань, або це удар по психіці.

Zвезда: А на що ти ще не наважишся і чого не дозволиш собі в сексі?

Саша: Скажу так: те, що ти робиш зі своєю дівчиною, дозволено все, якщо вам добре. Не розумію, коли секс доходить до збочень. Наприклад, хлопець з хлопцем, для мене це заборонена зона.
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Олександр хоче подивитися, як дівчата використовують вібратори

Zвезда: А використання тих же вібраторів?

Саша: Поки в особистому досвіді не було ніяких секс-іграшок, але, думаю, все в майбутньому. Хотілося б подивитися, як користуються секс-іграшками дівчата.

Zвезда: Виходячи з цього, тебе приваблюють якісь лесбійських ігри в легкій формі?

Саша: Звичайно! Думаю, багатьох чоловіків приваблюють лесбійських ігри, мене однозначно.

Zвезда: Якщо б тобі надала можливість поставити питання про секс, кому б ти поставив і яке саме?

Саша: Кому ... (задумався)

Zвезда: Можеш у мене запитати, так, щоб довго не думати.

Саша: Добре. А ти груповий секс любиш?

Zвезда: У мене був такий досвід. Була ситуація, коли двоє чоловіків і я. Скажу, що все було досить-таки непогано. Але рано чи пізно все ж обираєш одну людину, одного лідера, маю на увазі в процесі. У плані відчуттів це здорово!

Саша: А якщо дві дівчини?

Zвезда: Я просто люблю, коли мені увагу приділяють, тому чоловік рівнозначно повинен розподілити свої обов'язки всім.

Саша: Жінка повинна бути королевою!

Zвезда: На твій погляд, який самий непотрібний винахід в сексі і секс-індустрії?

Саша: Для мене зайве все, що продається в секс-шопі. Якось раз туди приїхав і не знайшов нічого для себе цікавого. Зайві всякі шкіряні костюми, плеткі, може бути через 20 років я це зрозумію.

Zвезда: Скільки ти можеш витримати без сексу і чим ти можеш його замінити?

Саша: Я так стараюсь, щоб у мене 3-4 рази на тиждень був секс, для цього поки що все є.

Zвезда: Ставлення до сексу, що продається?

Саша: Чесно скажу, жодного разу не користувався такими послугами, але вважаю, що це цілком нормально.

Zвезда: Уяви, ти приходиш в стрип-клуб, і тобі дуже сильно сподобалася танцівниця. Ти вирішувати запросити її в VIP-кімнату на приватний танець, і вона тебе спокушає. При цьому каже, що це буде коштувати певну суму. Ти підеш на поводу бажань?

Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Олександр не любить хвалитися перемогами на сексуальному фронті

Саша: Мене таким чином дуже складно спокусити, але якщо у неї це вийде, то я буду готовий на все, навіть заплатити гроші. Потім, якщо захочеться, може, продовжити з нею спілкування. Я потім поверну свої гроші (сміється).

Zвезда: Правда, що чоловіки, як і жінки, обговорюють всі інтимні подробиці?

Саша: Так, це правда. Я, наприклад, не люблю все в подробицях розповідати. Але є друзі, які в деталях хваляться, як у них все вийшло майстерно, цим піднімаючи свою самооцінку.

Zвезда: Які у тебе самі ерогенні зони?

Саша: Це губи. Люблю легкі дотики по всьому тілу: живіт, спина, руки, пальці ... А взагалі, я весь ерогенний!

Zвезда: Де любиш доторкатися до дівчини і що, крім обличчя, приваблює в зовнішності?

Саша: Під час сексу я люблю дивитися дівчині в очі, дивитися на її вираз обличчя, губи, хочеться цілувати, брати за волосся. Люблю цілувати животик, все інше.

Zвезда: Що зазвичай робиш після сексу?

Саша: Після сексу люблю подути на дівчину. Повітря - це такий кайф! Пройтися кінчиками пальців по всьому тілу.


Олександр нічого не приховав від Zвезди ...

Zвезда: Твої побажання всім?

Саша: Бажаю всім стільки сексу, скільки вам потрібно. Ні більше, ні менше. Отримуйте від цього справжню насолоду.

З зірко спілкувалась журналіска інтернет глянцю e-motion


Подробнее Просмотров: 9614Раздел: Сьогодення міста Автор: klabanКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Олександр Воєвуцький.
  • Ігор Воєвуцький
  • Василь Земляк.
  • Скарби Житомирщини.
  • Олександр Воєвуцький одружився
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни