На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Прайс – чекери сканери штрих-коду
Прайс – чекери – це спеціальне торгівельне обладнання, яке встановлюють для оперативного зчитування штрих-коду на продукції, для отримання інформації стосовно ціни покупцем, в приміщенні магазину, ...

Розділ «Астрономія» від “Всеосвіта”
Наша проектна діяльність з різних сторін підтримує педагогів у оприлюдненні особистих наукових та практичних напрацювань. Їх ви маєте можливість розміщувати у різних відповідних розділах та отримати ...

Англійська мова
Важливе значення англійської мови в наш час варте бути належно оцінене. Сучасні умови життя, що спрямовані на розширення меж взаємозв’язків та стосунків, міжнародних співробітництв, інтеграційних ...

Розділ «Астрономія» від “Всеосвіта”
Проект «Всеосвіта» всебічно сприяє педагогам у висвітленні власних науково-практичних надбань, які ви можете розміщувати у відповідному розділі та отримати за ваш матеріал офіційний нагородний ...

Протидія шкільному насильству
Навчальний курс «Протидія шкільного насильства» створювався таким чином, щоб досягти спільного бачення та оцінки всіма учнями існуючої проблеми, з метою організації ефективної протидії виявам ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Сьогодення міста » Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі
13 травня 2009
 (голосів: 10)
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі

Співак в деталях розповів E-motion, як веде себе в ліжку з дівчатами.


Олександр Воєвуцький - красивий, привабливий, злегка самовпевнений. Цю саму впевненість додає посилена увага з боку слабкої статі. Саша полюбляє «зробити це» де-небудь в лісі, а по можливості і в забитому автобусі. Для нього ерекції зранку - далеко не привід зайнятися сексом, краще виспатися після бурхливої ночі. Співак не проти стати глядачем лесбійських ігор або учасником групового сексу, а шкіряні костюми його приваблять років через двадцять ...

Zвезда: Привіт. Отже, у вас у родині три чудових молодих чоловіки ...

Саша: Четверо, ще тато.
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Воєвуцький: Як спілкуватися з дівчатами, я навчався у брата.

Zвезда: Скажи, як у родині відбувається з вихованням в плані сексу, і як ти дізнався про таке приємне проведення часу?

Саша: Оскільки у нас три здорових хлопця, то в родині з сексом все навіть дуже добре. Ми всі пішли в тата. Але більшого я швидше навчився від старшого (на 3,5 роки) брата. Спочатку все відбувалося у нього, а я вже наздоганяв. Брат свого часу збирав в будинку компанії, а я вчився, як знайомитися з дівчатами, як з ними спілкуватися. Ми завжди відрізнялися з ним сміливістю. З дівчатами не було якогось бар'єру, коли вирішували, що з ними можна замутити, то так і робили, звичайно, не разом ...

Zвезда: По черзі?

Саша: (сміється) Так, по черзі. Перший дорослий поцілунок у мене був у 10 років, а перший дорослий секс в 15. Це була дівчинка, яку я любив, моя однокласниця. У неї і в мене це було вперше, таким чином ми один одного порадували і подарували себе.
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Воєвуцький: Спочатку було страшнувато ...

Zвезда: Був елементарний стан страху, почуття сорому?

Саша: Я думаю, у будь-якого хлопця в перший раз буде страх, якесь хвилювання. Ми планували це все зробити місяць-два. Все ніяк не міг зважитися, реально боявся, але мені допомогли старші друзі з команди КВН. Ось вони все і розповіли, оскільки у них сексуальна життя вирувало. Це мені додало впевненості: вже знав, як поводитися в подібній ситуації. Я себе настроїв, тим більше любив дівчинку, а вона любила мене. До цього рік зустрічалися, знали один одного повністю. Спочатку було страшно, але потім все пройшло добре, був щасливий безумно.

Zвезда: Зараз ти зупинився у виборі відносин?

Саша: Довгий час думав, що зупинився у своєму виборі. Протягом багатьох років я зустрічався і жив з тією ж дівчиною, з якою був перший секс. Але якось так вийшло, що все скінчилося. Є пристрасть, пристрасть породжує любов, сірник може підпалити багаття, вогнище любові повинне горіти, але періодично в нього потрібно підкидати дрівцята. Так ось, у нас в певний період часу чи то дрова закінчилися, чи то дощі, які пройшли між нами, підмочили сірники. Зараз я вільний у своєму виборі, часто закохуюся.

Zвезда: А що тебе змушує закохатися і захотіти людину?

Саша: У мене немає будь-то ідеального образу. Найголовніше, щоб дівчина була справжня. Звичайно, дуже важлива зовнішність, на що я в першу чергу звертаю увагу. Якщо дівчина красива, у неї гарне обличчя, то далі можна дивитися ...

Zвезда: Нижче ...

Саша: Глибше (сміється)! Важливо, щоб вона не грала якусь роль. Зрозуміло, що всі спочатку грають, але все одно справжнє переважає, і в це справжнє я можу закохатися. Це можуть бути повадки, акцент, частина обличчя, безумно гарні губи, очі. Назвати щось визначене складно, у кожної дівчини є своя родзинка.
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Олександр точно знає, що в ньому подобається дівчатам

Zвезда: Саша, як ти думаєш, чим подобаєшся ти? А ти вважаєш себе сексуальним молодим чоловіком?

Саша: Не для всіх, до речі. У дівчат різні смаки, одним подобається моя зовнішність, іншим почуття гумору чи ще щось.

Zвезда: Та ладно, не соромся ...

Саша: Ну, думаю, що я гарний, вмію спілкуватися з дівчатами, в сексуальному плані поки що ніхто не скаржився (сміється).

Zвезда: Переходячи до сексуального плану: на твій погляд, що більше всього в сексі люблять жінки і чоловіки?

Саша: Виходячи з мого досвіду, жінкам, як у житті, так і в сексі, потрібно максимальна увага та ніжність. Зрозуміло, що потрібна пристрасть. Дівчата хочуть, щоб їх любили, а в сексі вони вимагають до себе уваги та дбайливого ставлення.

Zвезда: А для чоловіка?

Саша: Для мене важливо, щоб дівчина повністю відкрилася і не замикалася. Намагаюся знаходити спільну мову з кожною, але іноді трапляється так, що дівчина замикається і я не можу знайти до неї правильний підхід. Якщо я відчуваю її, а вона мене, то завжди все чудово виходить.

Zвезда: Назви найоптимальніший час для сексу, щоб отримати задоволення ... 15-20 хвилин?

Саша: Важливо не час, а якість. У мене було по-різному: було і за 10 хвилин отримували максимальне задоволення, і більше нічого не хотілося. Було таке, що й дві години теж отримували задоволення, принаймні перший час. Можу сказати, що не всім дівчатам потрібно довго і часто, є, звичайно, екземпляри, але це скоріше не від того, що вони так хочуть, а тому, що це ніби як круто. Мені вистачає півгодини, краще по трішки. Але кілька разів, день, доба величезні. Єдине, я не люблю секс зранку.
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Співак не любить займатися сексом зранку.

Zвезда: Вибач, я хотіла б уточнити один момент. У багатьох чоловіків ранок - це певний стан ерекції, цікаво, чи дійсно так деяким хочеться або це більше фізіологічний момент?

Саша: Я теж про це думав. Ерекція вранці, звичайно, буває, але я не люблю секс зранку, навіть у стані ерекції краще поспати (сміється). Я сова, тому подобається секс ввечері, вночі, можна і до чотирьох ранку, але потім я буду до обіду спати.

Zвезда: Де і в якій обстановці ти любиш займатися сексом?

Саша: У моєму життєвому досвіді це було скрізь.

Zвезда: Можеш розповісти про такі місця, де ніби ніколи і не подумав би, але вийшло?

Саша: Був секс в автобусі, повноцінний секс, все було вночі. Люди всі спали. Люблю секс на природі, в лісі. Домашня обстановка, затишок приваблюють, але інколи хочеться різноманіття. Секс на даху мені подобається, в ліфті було один раз, на лавочці під будинком.

Zвезда: Тобі подобається груповий секс: дві дівчини і хлопець, два хлопця і дівчина?

Саша: Я думаю, що немає таких людей, в крайньому випадку серед чоловіків, у жінок менше, які б не думали про це. Я до цього ставлюся дуже спокійно. Якщо цього хочуть дві дівчинки або дівчинка хоче, щоб був ще хтось з хлопців, то я нормально на це реагую.

Zвезда: А що скажеш з приводу обміну партнерами, про ставлення до анального сексу і, як ти думаєш, чому багато дівчат не люблять анальний секс?

Саша: Не можу себе поставити на місце дівчат, думаю, що це, напевно, боляче (сміється). Коли мені кажуть, що я цього не хочу, ніколи не схиляю. Мені головне, щоб їй було добре, у цьому плані демократичне ставлення. З приводу зміни партнерів: коли ми зустрічалися з моєю дівчиною перші пару років, то після того, як подивився фільм «Лігвище зебри», я просто плювався. Там обмінювалися партнерами нереально! Це так бісило! Минув час, десь два роки, ми подумали: «А що якщо нам спробувати?» Якось ця ідея зацікавила, але не зважилися. Думаю, добре, що так вийшло. Оскільки я знаю пари, які пішли на це, і після у них були проблеми у відносинах. Все потрібно правильно сприймати і розуміти. Від настрою дуже багато залежить: чи це просто секс без зобов'язань, або це удар по психіці.

Zвезда: А на що ти ще не наважишся і чого не дозволиш собі в сексі?

Саша: Скажу так: те, що ти робиш зі своєю дівчиною, дозволено все, якщо вам добре. Не розумію, коли секс доходить до збочень. Наприклад, хлопець з хлопцем, для мене це заборонена зона.
Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Олександр хоче подивитися, як дівчата використовують вібратори

Zвезда: А використання тих же вібраторів?

Саша: Поки в особистому досвіді не було ніяких секс-іграшок, але, думаю, все в майбутньому. Хотілося б подивитися, як користуються секс-іграшками дівчата.

Zвезда: Виходячи з цього, тебе приваблюють якісь лесбійських ігри в легкій формі?

Саша: Звичайно! Думаю, багатьох чоловіків приваблюють лесбійських ігри, мене однозначно.

Zвезда: Якщо б тобі надала можливість поставити питання про секс, кому б ти поставив і яке саме?

Саша: Кому ... (задумався)

Zвезда: Можеш у мене запитати, так, щоб довго не думати.

Саша: Добре. А ти груповий секс любиш?

Zвезда: У мене був такий досвід. Була ситуація, коли двоє чоловіків і я. Скажу, що все було досить-таки непогано. Але рано чи пізно все ж обираєш одну людину, одного лідера, маю на увазі в процесі. У плані відчуттів це здорово!

Саша: А якщо дві дівчини?

Zвезда: Я просто люблю, коли мені увагу приділяють, тому чоловік рівнозначно повинен розподілити свої обов'язки всім.

Саша: Жінка повинна бути королевою!

Zвезда: На твій погляд, який самий непотрібний винахід в сексі і секс-індустрії?

Саша: Для мене зайве все, що продається в секс-шопі. Якось раз туди приїхав і не знайшов нічого для себе цікавого. Зайві всякі шкіряні костюми, плеткі, може бути через 20 років я це зрозумію.

Zвезда: Скільки ти можеш витримати без сексу і чим ти можеш його замінити?

Саша: Я так стараюсь, щоб у мене 3-4 рази на тиждень був секс, для цього поки що все є.

Zвезда: Ставлення до сексу, що продається?

Саша: Чесно скажу, жодного разу не користувався такими послугами, але вважаю, що це цілком нормально.

Zвезда: Уяви, ти приходиш в стрип-клуб, і тобі дуже сильно сподобалася танцівниця. Ти вирішувати запросити її в VIP-кімнату на приватний танець, і вона тебе спокушає. При цьому каже, що це буде коштувати певну суму. Ти підеш на поводу бажань?

Олександр Воєвуцький: Під час сексу люблю схопити її за волосся і дивитися прямо в очі


Олександр не любить хвалитися перемогами на сексуальному фронті

Саша: Мене таким чином дуже складно спокусити, але якщо у неї це вийде, то я буду готовий на все, навіть заплатити гроші. Потім, якщо захочеться, може, продовжити з нею спілкування. Я потім поверну свої гроші (сміється).

Zвезда: Правда, що чоловіки, як і жінки, обговорюють всі інтимні подробиці?

Саша: Так, це правда. Я, наприклад, не люблю все в подробицях розповідати. Але є друзі, які в деталях хваляться, як у них все вийшло майстерно, цим піднімаючи свою самооцінку.

Zвезда: Які у тебе самі ерогенні зони?

Саша: Це губи. Люблю легкі дотики по всьому тілу: живіт, спина, руки, пальці ... А взагалі, я весь ерогенний!

Zвезда: Де любиш доторкатися до дівчини і що, крім обличчя, приваблює в зовнішності?

Саша: Під час сексу я люблю дивитися дівчині в очі, дивитися на її вираз обличчя, губи, хочеться цілувати, брати за волосся. Люблю цілувати животик, все інше.

Zвезда: Що зазвичай робиш після сексу?

Саша: Після сексу люблю подути на дівчину. Повітря - це такий кайф! Пройтися кінчиками пальців по всьому тілу.


Олександр нічого не приховав від Zвезди ...

Zвезда: Твої побажання всім?

Саша: Бажаю всім стільки сексу, скільки вам потрібно. Ні більше, ні менше. Отримуйте від цього справжню насолоду.

З зірко спілкувалась журналіска інтернет глянцю e-motion


Подробнее Просмотров: 8634Раздел: Сьогодення міста Автор: klabanКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Олександр Воєвуцький.
  • Ігор Воєвуцький
  • Василь Земляк.
  • Скарби Житомирщини.
  • Олександр Воєвуцький одружився
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни