На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
У Коростені чоловік потрапив до реанімації через аворійний балкон
У місті Коростень Житомирської області чоловік випав з аварійного балкона однієї з багатоповерхівок міста разом з поручнями.

Жителі обласного центру оцінюватимуть роботу лікарів за допомогою SMS
У Житомирі розпочався пілотний проект з оцінки рівня надання послуг лікарями. Пацієнти двох лікарень міста можуть оцінити роботу лікарів відправивши SMS з текстом оцінки.

Вступна кампанія стартувала. Як та куди подати документи абітурієнту 2017 року?
12 липня, стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Понад 6500 випускників шкіл Житомирщини та інші абітурієнти почали подавати документи на вступ...

Держава виплачуватиме людям кошти за зекономлену субсидію
Жителі Житомирської області, які економного використовували субсидію, можуть отримати грошову винагороду. Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України №300, де прописаний чіткий алгоритм ...

Біля шкіл та садочків Житомира встановлять "лежачі поліцейські"
Комунальне підприємство «Управління автомобільних доріг» придбало 416 секцій «лежачих поліцейських» для встановлення на 30 об'єктах

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Видатні люди » Для развития музея космонавтики нужно

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Для развития музея космонавтики нужно
29 серпня 2013
 (голосів: 0)
Такое название соответствовало бы нынешнему содержанию музея, поскольку в нем нет новых экспонатов, и не отражается сегодняшний путь освоения космического пространства из-за отсутствия выставочных площа­дей и экспонатов. Для развития музея, считаю, нужно:
1. Создать зал, посвященный достижениям Украины в освоении кос­мического пространства, в котором представить макеты в натуральную ве­личину станций, кораблей и спутников, изготовленных Днепропетровским заводом "Южмаш" и запускаемых в космос, их характеристики и назначе­ние, а также информацию о всех запусках, в которых Украина принимала и принимает участие.
2. Необходим зал, в котором демонстрировались бы мировые дости­жения в освоении космоса и их использования для нужд человечества. Это работа международной космической станции, это системы спутниковой свя­зи, телевидения, навигации, выявления полезных ископаемых, метеороло­гические и другие.
3. Третий зал - зал текущей информации, в котором бы демонстриро­валась информация о событиях, происходящих в настоящее время.
Это необходимый минимум демонстрационных залов.
Для более широкой просветительской работы музея, нужен конфе­ренц-зал, планетарий и обсерватория, научно-техническая библиотека и фондохранилище. Вот необходимый набор помещений для полноценной ра­боты музея, а кроме этого, для посетителей — гардероб и туалеты.


Подробнее Просмотров: 1222Раздел: Видатні люди Автор: traКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Конференция "Человек и Космос"
  • Проектный институт КП "Житомирпроект" выполнил предпроект
  • Статья "Нужен музей космонавтики”.
  • Музей Вас ждет!
  • "Музей и му­зыка"
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни