Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Що смачніше: риба гарячого чи холодного копчення?
Неймовірний аромат, чудовий смак та, звичайно, поживність – це найголовніші переваги такої страви. Серед гурманів популярною є риба гарячого копчення, котра має велику соковитість та м’якість.

Українська мова в надійних руках Лепетуна
Трохи менше 4 років тому розпочалася реалізація проекту «Мова – ДНК нації», який було засновано Наталею Клименко та Павлом Мельником-Крисаченком. Все почалося з ініціативи пані Наталі робити дописи у ...

Запрошуємо у Житомир » Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району » Село Новосілки Черняхівського району.

Село Новосілки Черняхівського району.
30 липня 2009
Село Новосілки відноситься до Черняхівської селищної ради. Розбудова цього населеного пункту почалася у 18 столітті німецькими колоністами, які поселились в цих місцях. Першим поселенцем був німець Нейборн. Він займав землі між Пекарщиною, Черняховом і Андріївом. Згодом Нейборн запросив до себе своїх земляків, які розселились на хуторах, потім утворилась колонія Черняхівська (німецька). В 1928-1929р.р. було засноване село Нейборн, утворена Нейборнська сільська рада. Головою сільвиконкому був Август Гогенштейн. В ті роки в с. Нейборн проживали: 1084 німці, 34 українці, 13 євреїв, 14 поляків, 5 чехів і 1 білорус.
Частина колонії Нейборн - 12 міцних господарств (баптистів) були відрізані від колонії мі-стечком Черняхів.
В 1924-26 роках на території колонії діяли: Нейборнська євангельсько-лютеранська релі-гійна громада та Нейборнський молитовний будинок євангельських християн баптистів.
В 1923-1924 роках в кол. Нейборн працювала школа 4-х літка, в якій навчалось 78 учнів, працювали 2 вчителі - Кріст Людвік Мартинович та Кріст Елла Людвіківна. В 1927 році було розпочато будівництво нової школи, яка була названа на честь 10-річчя Жовтневої революції.
В 1930 році в с. Нейборн був організований колгосп ім. Тельмана. Головою став Зейферт.
В 1944 році с. Нейборн було перейменовано на с.Ватутіно, колгосп теж назвали ім. Ватутіна. Головою сільради був Роман Іванович. В 1944 році в с. Ватутіно було відкрито дитячий садок на 50 дітей. В 1952 році село почало носити назву Новосілки, колгосп знову називали ім. Тельмана. Головою колгоспу було обрано чеха Цверка В.И.
Новосілки об'єднались з Черняховом в одну селищну раду у 70-х роках XX століття.
На даний час в селі нараховується 230 дворів, функціонують: ФАП, будинок культури, два магазини, дошкільний навчальний заклад. Новосілки є бригадним селом у ДП НДГ «Україна».

Подробнее Просмотров: 3274Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)