На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Що смачніше: риба гарячого чи холодного копчення?
Неймовірний аромат, чудовий смак та, звичайно, поживність – це найголовніші переваги такої страви. Серед гурманів популярною є риба гарячого копчення, котра має велику соковитість та м’якість.

Українська мова в надійних руках Лепетуна
Трохи менше 4 років тому розпочалася реалізація проекту «Мова – ДНК нації», який було засновано Наталею Клименко та Павлом Мельником-Крисаченком. Все почалося з ініціативи пані Наталі робити дописи у ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Підземелля Житомирщини » Підземний Житомир.31 серпня 1990 р. - 28 вересня 1990 р.

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Підземний Житомир.31 серпня 1990 р. - 28 вересня 1990 р.
15 травня 2009
 (голосів: 0)
Газета «Житомирський вісник» організовує експедицію під землю. Для цього формується група спелеологів.

Житомирянин С. В. Собчук повідомляє, що ще в 1914 році комісія в складі військових вивчала житомирські підземні ходи, був складений відповідний звіт, який потім зник з архіву за загадкових обставин.

Також пригадується пророцтво сорокашести літньої давнини одного з житомиряна, який стверджував, що повинен зробити «підземне» відкриття, що приголомшить земляків. Але дуже скоро він загинув при нез'ясованих обставинах.

Пригадуються факти, що під час Великої Вітчизняної війни в одному з підземних ходів житомиряни ховалися під час бомбардувань і облав, які проводили окупанти. Ще одним підземним входом скористалися полонені для втечі з колишньої в'язниці (по вул. Черняховського).

Також Собчук С.В. повідомляє, що неодноразово вже був у підземеллі, бачив на стінах загадкові умовні позначки у вигляді стрілок. Зустрічалися обривки старих дореволюційних газет, старовинна зброя.Не виключає, що там робили схованки для скарбів.


31 серпня 1990 р. - 28 вересня 1990 р.

На 64 метра поглибилися спелеологи за півтора місяця в завали підземелля. Підземні коридори шириною приблизно 110 см з нішами однакового розміру, які розміщені на однаковій відстані.

Для житомирських підземних ходів характерні наступні будівельні елементи: цегляна кладка зі склепіннями, ніші, повітревідводи, глухі стіни.

Стіни в основному кам'яні, але є і з глини.
Збільшується кількість трофеїв. В основному це речі з міді, бронзи, скла, минулого й позаминулого століть, які викликають великий археологічний інтерес.

Див фото:
А - повітревідводи;
Б - ніша
Підземний Житомир.31 серпня 1990 р. - 28 вересня 1990 р.


Подробнее Просмотров: 2649Раздел: Підземелля Житомирщини Автор: klabanКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • "Таємниці Житомирських підземель."О.В.Кравчук.Розповіді старожилів.
  • Підземелля Житомирщини.Експедиція під землю.
  • Підземний Житомир.Червень 1993 року.
  • Підземний Житомир.7 червня 1991р.
  • Підземний Житомир.6 листопада 1992 року.
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни