На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Услуги устранения засоров канализации в Житомире
Традиционные способы прочистки канализации механическими способами не решают проблемы до конца. После вантуза или гибкого шнура проблема устраняется на короткий срок, так как из-за налета на ...

Путівник Німеччиною
Ласкаво просимо до нашого путівника Німеччиною. Це корисно для всіх, хто вивчає німецьку культуру, звичаї, манери, етикет, цінності та бажання краще зрозуміти людей. Ви можете поїхати до Німеччини з ...

Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Підземелля Житомирщини » Підземний Житомир.31 серпня 1990 р. - 28 вересня 1990 р.

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Підземний Житомир.31 серпня 1990 р. - 28 вересня 1990 р.
15 травня 2009
 (голосів: 0)
Газета «Житомирський вісник» організовує експедицію під землю. Для цього формується група спелеологів.

Житомирянин С. В. Собчук повідомляє, що ще в 1914 році комісія в складі військових вивчала житомирські підземні ходи, був складений відповідний звіт, який потім зник з архіву за загадкових обставин.

Також пригадується пророцтво сорокашести літньої давнини одного з житомиряна, який стверджував, що повинен зробити «підземне» відкриття, що приголомшить земляків. Але дуже скоро він загинув при нез'ясованих обставинах.

Пригадуються факти, що під час Великої Вітчизняної війни в одному з підземних ходів житомиряни ховалися під час бомбардувань і облав, які проводили окупанти. Ще одним підземним входом скористалися полонені для втечі з колишньої в'язниці (по вул. Черняховського).

Також Собчук С.В. повідомляє, що неодноразово вже був у підземеллі, бачив на стінах загадкові умовні позначки у вигляді стрілок. Зустрічалися обривки старих дореволюційних газет, старовинна зброя.Не виключає, що там робили схованки для скарбів.


31 серпня 1990 р. - 28 вересня 1990 р.

На 64 метра поглибилися спелеологи за півтора місяця в завали підземелля. Підземні коридори шириною приблизно 110 см з нішами однакового розміру, які розміщені на однаковій відстані.

Для житомирських підземних ходів характерні наступні будівельні елементи: цегляна кладка зі склепіннями, ніші, повітревідводи, глухі стіни.

Стіни в основному кам'яні, але є і з глини.
Збільшується кількість трофеїв. В основному це речі з міді, бронзи, скла, минулого й позаминулого століть, які викликають великий археологічний інтерес.

Див фото:
А - повітревідводи;
Б - ніша
Підземний Житомир.31 серпня 1990 р. - 28 вересня 1990 р.


Подробнее Просмотров: 2738Раздел: Підземелля Житомирщини Автор: klabanКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • "Таємниці Житомирських підземель."О.В.Кравчук.Розповіді старожилів.
  • Підземелля Житомирщини.Експедиція під землю.
  • Підземний Житомир.Червень 1993 року.
  • Підземний Житомир.7 червня 1991р.
  • Підземний Житомир.6 листопада 1992 року.
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни