На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Путівник Німеччиною
Ласкаво просимо до нашого путівника Німеччиною. Це корисно для всіх, хто вивчає німецьку культуру, звичаї, манери, етикет, цінності та бажання краще зрозуміти людей. Ви можете поїхати до Німеччини з ...

Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Що смачніше: риба гарячого чи холодного копчення?
Неймовірний аромат, чудовий смак та, звичайно, поживність – це найголовніші переваги такої страви. Серед гурманів популярною є риба гарячого копчення, котра має велику соковитість та м’якість.

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району » Село Некраші Черняхівського району.

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Село Некраші Черняхівського району.
30 липня 2009
 (голосів: 5)
Некраші - село, яке входить до Троковицької сільської ради Черняхівського району Жито-мирської області.
Село Некраші виникло в кінці 16 століття на річці Свинолужці. Населення с. Некраші - п"ятсот сімдесят п"ять чоловік.
Площа населеного пункту складає 217,4 га.
Назва с. Некраші походить від того, що на цю місцевість пани відправляли селян кріпаків, які не виконували їх розпорядження, виступали проти панів, займалися розбоєм. Таких людей називали некращі люди, а село де вони поселялись назвали Некраші.
Люди, які поселялись, рубали чагарники, сіяли зернові культури жито, овес, ячмінь. Праця людини вдосконалювалась, знаряддя праці ставали більш кращими.
Відлуння історичного залпу „Аврори" докотилось і на Полісся, сколихнуло с. Некраші. Колгосп у с.Некраші було створено в 1930 році, організаторами якого були Євпак Пилип Титович, Остапчук Ольга Іванівна, Остапчук Федір. Важкі були перші роки існування колективного господарства.
Всі помилки пов'язані з порушенням ленінських принципів кооперування селянства і насильницькі методи колективізації, масове „розкуркулення", низька культура землеробства, безграмотність, слабка технічна база не обійшли і село Некраші.
На два з половиною роки село Некраші поринуло в чорну пітьму фашистської окупації. Багато некрашівців полягли смертю хоробрих на дорогах війни. Величезних матеріальних збитків заподіяли фашисти господарству некрашівських колгоспників. Нелегко було заліковувати рани завдані війною. Поступово поверталися в село демобілізовані воїни. Було заново відбудовано господарські приміщення, освоєні посівні площі.
Є в селі Некраші фельшерсько-акушерський пункт, клуб, школа І-ІІ ступенів, дві крамниці. В школі навчається 68 учнів, директор Кравчук Алла Дмитрівна. Також працює клуб, проводяться вечори, дискотеки.
В с. Некраші створене сільськогосподарське підприємство ПП «Некраші» , яке очолює Котвіцький М.И.
Планується провести газифікацію села.
Історія продовжується і в ній буде ще багато славних сторінок.

" Історія Черняхівщини: етапи становлення і сучасність."-Ж.:ОП"Житомирська облдрукарня",2009.-848с.;іл
Подробнее Просмотров: 3128Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Село Нові Сали Черняхівського району.
  • Село Троковичі Черняхівського району від післявоєнних років до сьогодення.
  • Село Ганнопіль Черняхівського району.
  • Село Росівка Черняхівського району.
  • с.Перемога Черняхівського району
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни