На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
*****
RSS
Новини Житомира
Дитячий табір в Греції — гарантування незабутніх емоцій та 9 головних аспектів відпочинку від «Сант Валентин»
Не варто зайвий раз говорити про те, що відпочинок в таборі це завжди можливість отримати велику кількість позитивних емоцій, активне заняття спортом, оптимальні умови для проживання.

Які методи використовуються в неруйнівному контролі
Неруйнівним контролем називається перевірка надійності та властивостей як цілого об'єкта, так і його складових. При неруйнівному контролі застосовуються методи, що дозволяють провести дослідження без ...

Вибір і стиль: Як обрати ідеальні великі вуличні вазони для вашого саду.
Великі вуличні вазони відіграють незамінну роль у створенні привабливого обліку вашого саду чи подвір'я. Вони не тільки прикрашають простір, а й створюють особливу атмосферу, надаючи йому розкіш та ...

Що таке тропічний душ і який він буває
Хочете відчути себе в справжньому SPA салоні не виходячи з дому? В цьому вам допоможе тропічний душ, який можна встановити без особливих проблем в будь-якій ванній кімнаті і отримати чудовий ...

Ремонт кавомашин в Житомирі
Складно уявити початок дня без чашки ароматної кави.

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району » Житомирський обласний центр експертизи рослин.Черняхівська сортовипробувальна станція.

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Житомирський обласний центр експертизи рослин.Черняхівська сортовипробувальна станція.
3 серпня 2009
 (голосів: 2)
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН З ДЕРЖАВНОЮ ІНСПЕКЦІЄЮ З ОХОРОНИ ПРАВ НА СОРТИ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Розвиток сортовипробувальної мережі Житомирської області веде свій відлік від 1940 року, коли на базі сільськогосподарської артілі „1 Травня" с. Високе-Українське було створено Черняхівську сортодільницю.
Черняхівську сортовипробувальну станцію з площею 224,8 га з січня 2003 року реорганізовано в «Житомирський обласний державний центр експертизи сортів рослин з державною інспекцією з охорони прав на сорти рослин Житомирської області» якому підпорядковані Андрушівська, Овруцька та Олевська державні сортодослідні станції.
Основні види діяльності:
- експертиза сортів, рослин;
- пропаганда нових та перспективних сортів рослин до впровадження у сільськогоспо¬дарське виробництво;
- вивчення сортових технологій вирощування сільськогосподарських культур;
- формування сортових ресурсів Житомирської області;
- реалізація Закону України «Про охорону прав на сорти рослин»;
Урожайність сільськогосподарських культур у дослідженнях сортів рослин досягають ре¬кордних показників, так урожайність картоплі складає - 450-500 ц /га, озимих зернових - 50-60 ц/га, ярих зернових - 40-50 ц/га, льону-довгунця (насіння) - 7-11 ц/га, кукурудза (зерно) - 100-140 ц/га.
Відмінно орієнтуючись на ринку сортів рослин Житомирський держекспертцентр щорічно розмножує та впроваджує у сільськогосподарське виробництво високопродуктивні сорти рос¬лин, зокрема в 2006 р. вироблено пшениці озимої -22 т. , жита озимого - 60 т, тритикале -12 т, картоплі -3 т, льону-довгунця - 3 т, гірчиці - 1 т, багаторічні трави та інше.

Надаючи важливого значення охороні території держави від занесення, виявлення, локалізації та ліквідації карантинних організмів, запобіганню проникненню їх в інші регіони України, де вони відсутні, згідно Закону України «Про карантин рослин» ця місія покладена на нашу службу. З цього приводу державна служба з карантину рослин розробляє комплекс заходів щодо запобігання розповсюдження під карантинних матеріалів при їх вирощуванні, виве¬зенні, ввезені, транспортуванні, зберіганні, переробці та використанні, приймає активну участь у державних програмах по ліквідації вогнищ карантинних організмів. У нашому районі особливо небезпечним карантинним бур'яном виступає амброзія полинолиста, яка була завезена у район під час роботи Черняхівського комбінату хлібопродуктів. По знищенню даного бур'яну було проведено комплекс організаційних заходів, які сприяли оздоровленню території, на якій ці вогнища були виявлені. Головне наше завдання - попередити загрозу заселення карантинних організмів, покращити економічну ситуацію в регіоні. Велику надію ми покладаємо на небайдуже відношення до цього питання громадян, які проживають на нашій території, всіх тих, хто хоче сприяти оздоровленню регіону.
" Історія Черняхівщини: етапи становлення і сучасність."-Ж.:ОП"Житомирська облдрукарня",2009.-848с.;іл


Подробнее Просмотров: 4630Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Приватна агрофірма «Дружба» с.Видибор Черняхівського району.
  • Мистецький червень в Житомирі
  • Карта Житомирської області
  • «город ніц»
  • Підземелля Житомирщини.Експедиція під землю.
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни