На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Услуги устранения засоров канализации в Житомире
Традиционные способы прочистки канализации механическими способами не решают проблемы до конца. После вантуза или гибкого шнура проблема устраняется на короткий срок, так как из-за налета на ...

Путівник Німеччиною
Ласкаво просимо до нашого путівника Німеччиною. Це корисно для всіх, хто вивчає німецьку культуру, звичаї, манери, етикет, цінності та бажання краще зрозуміти людей. Ви можете поїхати до Німеччини з ...

Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району » Жителі Черняхівщини, що виконували свій інтернаціональний обов’язок:

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Жителі Черняхівщини, що виконували свій інтернаціональний обов’язок:
5 серпня 2009
 (голосів: 0)
Шостак Володимир Дмитрович – призваний до лав Радянської Армії весною 1979 року. Зимою 1980 року з м. Овруч був направлений в Афганістан в складі артилерійської батареї залпового вогню «Град -1». Службу проходив в м. Кандагар 70 гвардійській бригаді. Нагороджений медаллю «За бойові заслуги».
Буката Петро – був призваний в армію 19.07.1967 р. в м. Івано-Франківськ в/ч 01601, де прослужив 11 місяців. Після цього був направлений до Чехословаччини, проходив службу у м. Міловіце до осені 1968 р. Нагороджений медалями Жукова, «Захисники Вітчизни», «Учасник бойових дій», знаком «Воїн-інтернаціоналіст» та грамотою командуючого групою ЦГВ генерал-лейтенанта А. Майорова 25.10.1968 р.
Ковальчук Віктор Миколайович – учасник операції «Дунай» по виконанню інтернаціонального обов'язку в Чехословаччині в 1968 р. Нагороджений орденом Червоної Зірки. Скерував свій танк в яр, щоб не погубити мирних жителів, які перегородили шлях радянським танкістам.
Гераймович Микола Петрович – народився 23.12.1934 р. в с. Буки Малинського району Житомирської області. Закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут в 1962 році. Нагороджений орденами Трудового Червоного Прапору, Знак Пошани, медаллю «Ветеран праці». Брав участь у військових діях у Угорщині в 1956-1957 роках.
Іщенко Сергій Володимирович – народився в смт. Черняхів. У складі шостої мехбригади з України ніс контрактну службу на базі «Атеберг», де з лютого 2004 року протягом піврічної ротації був розташований один із підрозділів українського миротворчого контингенту в республіці Ірак - прикордонний Форт. Вона була збудована неподалік невеличкого міста Бадра в провінції Васі.
Стецюк Василь Володимирович – народився в 1939 р. Учасник бойових дій. Виконував державне завдання в операції «Анадир» (Куба) з 06.1962 р. по 03.1963 р. Представлений до нагороди медаллю «За бойові заслуги».
Дяченко Сергій Фролович – учасник бойових дій. Виконував інтернаціональний обов'язок з 09.1962 по 02.1963 р. на Кубі під кодовою назвою «Анадир». Нагороджений орденом «Знак Пошани» та медаллю республіки Куба.
Іваницький Володимир Васильович – воїн-інтернаціоналіст, учасник бойових дій у складі ПрикВО по ліквідації контрреволюційного заколоту в Угорщині в 1956 році.
Іщенко Микола Маркович – воїн-інтернаціоналіст, учасник бойових дій у складі в/ч 91003 по ліквідації контрреволюційного заколоту в Угорщині в 1956 році.
" Історія Черняхівщини: етапи становлення і сучасність."-Ж.:ОП"Житомирська облдрукарня",2009.-848с.;іл


Подробнее Просмотров: 3134Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Орденоносці Великої Вітчизняної війни Черняхівського району
  • Герої Радянського Союзу з Черняхівського району. Крисюк Арсеній Петрович.
  • Неоголошена війна.
  • Герої Радянського Союзу з Черняхівського району. Савчук Степан Варфоломієв ...
  • Герої Радянського Союзу з Черняхівського району.Бакалов Михайло Ілліч.
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни