На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Що смачніше: риба гарячого чи холодного копчення?
Неймовірний аромат, чудовий смак та, звичайно, поживність – це найголовніші переваги такої страви. Серед гурманів популярною є риба гарячого копчення, котра має велику соковитість та м’якість.

Українська мова в надійних руках Лепетуна
Трохи менше 4 років тому розпочалася реалізація проекту «Мова – ДНК нації», який було засновано Наталею Клименко та Павлом Мельником-Крисаченком. Все почалося з ініціативи пані Наталі робити дописи у ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району » Жителі Черняхівщини, що виконували свій інтернаціональний обов’язок:

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Жителі Черняхівщини, що виконували свій інтернаціональний обов’язок:
5 серпня 2009
 (голосів: 0)
Шостак Володимир Дмитрович – призваний до лав Радянської Армії весною 1979 року. Зимою 1980 року з м. Овруч був направлений в Афганістан в складі артилерійської батареї залпового вогню «Град -1». Службу проходив в м. Кандагар 70 гвардійській бригаді. Нагороджений медаллю «За бойові заслуги».
Буката Петро – був призваний в армію 19.07.1967 р. в м. Івано-Франківськ в/ч 01601, де прослужив 11 місяців. Після цього був направлений до Чехословаччини, проходив службу у м. Міловіце до осені 1968 р. Нагороджений медалями Жукова, «Захисники Вітчизни», «Учасник бойових дій», знаком «Воїн-інтернаціоналіст» та грамотою командуючого групою ЦГВ генерал-лейтенанта А. Майорова 25.10.1968 р.
Ковальчук Віктор Миколайович – учасник операції «Дунай» по виконанню інтернаціонального обов'язку в Чехословаччині в 1968 р. Нагороджений орденом Червоної Зірки. Скерував свій танк в яр, щоб не погубити мирних жителів, які перегородили шлях радянським танкістам.
Гераймович Микола Петрович – народився 23.12.1934 р. в с. Буки Малинського району Житомирської області. Закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут в 1962 році. Нагороджений орденами Трудового Червоного Прапору, Знак Пошани, медаллю «Ветеран праці». Брав участь у військових діях у Угорщині в 1956-1957 роках.
Іщенко Сергій Володимирович – народився в смт. Черняхів. У складі шостої мехбригади з України ніс контрактну службу на базі «Атеберг», де з лютого 2004 року протягом піврічної ротації був розташований один із підрозділів українського миротворчого контингенту в республіці Ірак - прикордонний Форт. Вона була збудована неподалік невеличкого міста Бадра в провінції Васі.
Стецюк Василь Володимирович – народився в 1939 р. Учасник бойових дій. Виконував державне завдання в операції «Анадир» (Куба) з 06.1962 р. по 03.1963 р. Представлений до нагороди медаллю «За бойові заслуги».
Дяченко Сергій Фролович – учасник бойових дій. Виконував інтернаціональний обов'язок з 09.1962 по 02.1963 р. на Кубі під кодовою назвою «Анадир». Нагороджений орденом «Знак Пошани» та медаллю республіки Куба.
Іваницький Володимир Васильович – воїн-інтернаціоналіст, учасник бойових дій у складі ПрикВО по ліквідації контрреволюційного заколоту в Угорщині в 1956 році.
Іщенко Микола Маркович – воїн-інтернаціоналіст, учасник бойових дій у складі в/ч 91003 по ліквідації контрреволюційного заколоту в Угорщині в 1956 році.
" Історія Черняхівщини: етапи становлення і сучасність."-Ж.:ОП"Житомирська облдрукарня",2009.-848с.;іл


Подробнее Просмотров: 3022Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Орденоносці Великої Вітчизняної війни Черняхівського району
  • Герої Радянського Союзу з Черняхівського району. Крисюк Арсеній Петрович.
  • Неоголошена війна.
  • Герої Радянського Союзу з Черняхівського району. Савчук Степан Варфоломієв ...
  • Герої Радянського Союзу з Черняхівського району.Бакалов Михайло Ілліч.
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни