На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Самостійна оренда житла: корисні рекомендації
Купівля власної нерухомості враховуючи ціни на житло доступна далеко не всім українцям. Але не залишатися на вулиці якщо немає власної житлової площі. У даній ситуації допомогти у розв'язанні ...

Читання-реготання: добірка смішних книг
Найсмішніші і, водночас, найтрагічніші твори, як не крути, – це історії про людські хиби і вади, а головною хибою сучасної людини є егоїзм...

Скільки заробляє менеджер
Фахівці в сфері менеджменту потрібні повсюдно. Але багато хто не знає, в чому полягає цей вид діяльності, і які його особливості. Дана стаття докладно і ясно розповість про всі деталі: скільки в ...

Услуги устранения засоров канализации в Житомире
Традиционные способы прочистки канализации механическими способами не решают проблемы до конца. После вантуза или гибкого шнура проблема устраняется на короткий срок, так как из-за налета на ...

Путівник Німеччиною
Ласкаво просимо до нашого путівника Німеччиною. Це корисно для всіх, хто вивчає німецьку культуру, звичаї, манери, етикет, цінності та бажання краще зрозуміти людей. Ви можете поїхати до Німеччини з ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Новини Житомира » Влада Житомира хочуть виставити на аукціон понад 5 га землі Ботанічного саду

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Влада Житомира хочуть виставити на аукціон понад 5 га землі Ботанічного саду
29 червня 2011
 (голосів: 4)
Влада Житомира хочуть виставити на аукціон понад 5 га землі Ботанічного саду
Влада Житомира хочуть виставити на аукціон понад 5 га землі Ботанічного саду


На сесії Житомирської міськради може бути розглянутий і прийнятий ряд документів, у разі затвердження яких, 5,4 га земель Ботанічного саду можуть бути пущені з молотка. «Пустити з молотка» в даному випадку не образний вислів, а реальний намір продати землю на аукціоні з благими намірами «поповнити бюджет міста», про що і декларується в проекті рішення п'ятої сесії шостого скликання, яка запланована на середину липня цього року.

Звідки ж узялася більше 5 гектарів вільної землі в зеленій природно-заповідній зоні Ботанічного саду недалеко від центру Житомира?

Все просто: від елітної ділянки на користь міста добровільно відмовляється Житомирський національний агроекологічний університет, який офіційно оформив право постійного користування на цю землю ще в травні 1996 року. Державний акт на право постійного користування землею серія II-ШТ № 002538 виданий Житомирському національному агроекологічному університету і зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 383 від 31.05.96.

Уж не рішення чи цього питання лежало в основі оголошення Міністерством агрополітики конкурсу на заміщення вакантної посади ректора цього університету?
Влада Житомира хочуть виставити на аукціон понад 5 га землі Ботанічного саду


Далі процедура проста: земельна ділянка площею 5,3882 га за адресою вул. Королева, 39 відноситься до земель міської ради, а потім продається.

У агроекологічного університету залишається ще 35,4 гектарів, більша частина - за тією ж адресою: Королева, 39.

Відповідно до протестом прокурора міста Житомира, і відповідно до ще одним проектом рішення сесії, депутати мають намір доручити мерові Житомира Володимиру Дебою звернутися до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з клопотаннями про зменшення території природно-заповідного фонду Житомирського національного агроекологічного університету в м . Житомирі за адресою вул. Корольова, 39, та про розгляд можливості передачі частини земельної ділянки за зазначеною адресою до складу земель міської ради, не наданих у власність та користування з подальшим продажем права (оренди, власності) на дану земельну ділянку на конкурентній основі.

Можливо, у нинішньої влади Житомира продаж частини заповідних земель Ботанічного саду дійсно єдиний вихід для поповнення убогого бюджету міста. Сам губернатор Сергій Рижук з сумом назвав його колись «нікчемним».

До того ж сам мер не відмовився поки від намірів купити за бюджетні кошти новий службовий автомобіль, а для цього чекає перевиконання бюджету до осені.

Друге питання - наскільки прозорий і чесний буде підготовлений і проведений сам аукціон, і наскільки справедлива буде ціна сотки землі недалеко від центру міста? Це вже питання до фахівців з земельної оцінці. Знову ж таки, ніхто не гарантує, що за "елітні" землі на аукціоні не вступлять «в боротьбу» невідомі фірми-забудовники, народжені за місяць-два до угоди, мають спільного засновника. А може, земля вже обіцяна комерсантам зі столиці?

В одній з ріелторських фірм нам повідомили, що вартість землі в цьому районі мінімум - 2 тисячі доларів за одну сотку. Тоді варто очікувати фінансового прориву і перемоги над бідністю в Житомирі? А як скоро надійде в бюджет очікуваний мільйон (!) Доларів? Або землю продадуть за оціночною вартістю, розігравши на аукціоні «догляд» конкурентів після першого «кроку»?
Влада Житомира хочуть виставити на аукціон понад 5 га землі Ботанічного саду


А може, як це часто буває, новий власник (чи власники) просто почне продавати елітні земельні ділянки на вторинному ринку та забезпечить цим собі безбідну старість, «домовившись» про істотну відстрочку платежів по угоді?

Земельні скандали в Житомирі не рідкість: виділення «сінокосів» для «обраних і гідних» людей міста на березі річки Тетерів - тому підтвердження. 23 грудня 2009 більше 20 елітних земельних ділянок «пішли в подарунок» житомирським депутатам, чиновникам і їх родичам. Таке рішення було прийнято на сесії Житомирської міськради. Мером Житомира в той час була Віра Шелудченко.


Подробнее Просмотров: 5610Раздел: Новини Житомира Автор: longer30Комментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Слово фахівцеві.
  • Клітищенська сільська рада Черняхівського району.
  • Палац Терещенків
  • "ТАЄМНИЦІ ЖИТОМИРСЬКИХ ПІДЗЕМЕЛЬ" О. В. Кравчук
  • Історія Житомирської горілки
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни