На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Що смачніше: риба гарячого чи холодного копчення?
Неймовірний аромат, чудовий смак та, звичайно, поживність – це найголовніші переваги такої страви. Серед гурманів популярною є риба гарячого копчення, котра має велику соковитість та м’якість.

Українська мова в надійних руках Лепетуна
Трохи менше 4 років тому розпочалася реалізація проекту «Мова – ДНК нації», який було засновано Наталею Клименко та Павлом Мельником-Крисаченком. Все почалося з ініціативи пані Наталі робити дописи у ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Видатні люди » Делегацию в город Королев не направи­ли.

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Делегацию в город Королев не направи­ли.
29 серпня 2013
 (голосів: 0)
Делегацию в город Королев не направи­ли.
Россияне же прислали в Житомир свою многочисленную делегацию из Москвы и Ко­ролева, в которой, кроме большой семьи На­талии Сергеевны, были ученые, соратники С.П. Королева, космонавты, работники кор­порации "Энергия", корреспонденты, журна­листы, писатели - всего двадцать два челове­ка.
Благодаря сугубо личной инициативе жи­томирского краеведа, журналиста и издателя Г.П. Мокрицкого и его друга-единомышлен- ника С.В. Собчука и за их личные средства в Житомире, по ул. Детской Коммуны, 12, на ЕЙ. Дяченко фасаде дома, где был крещен (в домовой Со-фиевской церкви детско­го приюта) Сергей Коро­лев, была открыта мемо­риальная доска. Кстати, и эскиз этой доски был тоже сделан бесплатно житомирским художни­ком В.И. Кондратюком.

Опять все закончи­лось частной инициати­вой патриотов, а "держа­ва' в лице ее местных органов, практически, ос­талась в стороне. На от­крытии доски присутство­вали дочь Королева, вну­ки и правнуки, в после­дний раз побывал в Жи­томире космонавт-украи­нец Павел Попович.
Справедливости ради лишь отмечу, что по инициативе руководства Житомирского горсовета центральная ("правительственная' ) площадь Советов, где установлен па­мятник Сергею Павловичу, была переименована на площадь имени С.П. Королева.


Подробнее Просмотров: 1359Раздел: Видатні люди Автор: traКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Меня удивляет алчность современных "буржуа".
  • В Житомире отмечали 100-летие С.П. Королёва
  • Памятник Сергею Павловичу в городе Калининграде
  • Из воспоминаний Г.П. Мокрицкого;
  • Академия Наук СССР пригласила делегацию Житомира
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни