На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Путівник Німеччиною
Ласкаво просимо до нашого путівника Німеччиною. Це корисно для всіх, хто вивчає німецьку культуру, звичаї, манери, етикет, цінності та бажання краще зрозуміти людей. Ви можете поїхати до Німеччини з ...

Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Що смачніше: риба гарячого чи холодного копчення?
Неймовірний аромат, чудовий смак та, звичайно, поживність – це найголовніші переваги такої страви. Серед гурманів популярною є риба гарячого копчення, котра має велику соковитість та м’якість.

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Видатні люди » Делегацию в город Королев не направи­ли.

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Делегацию в город Королев не направи­ли.
29 серпня 2013
 (голосів: 0)
Делегацию в город Королев не направи­ли.
Россияне же прислали в Житомир свою многочисленную делегацию из Москвы и Ко­ролева, в которой, кроме большой семьи На­талии Сергеевны, были ученые, соратники С.П. Королева, космонавты, работники кор­порации "Энергия", корреспонденты, журна­листы, писатели - всего двадцать два челове­ка.
Благодаря сугубо личной инициативе жи­томирского краеведа, журналиста и издателя Г.П. Мокрицкого и его друга-единомышлен- ника С.В. Собчука и за их личные средства в Житомире, по ул. Детской Коммуны, 12, на ЕЙ. Дяченко фасаде дома, где был крещен (в домовой Со-фиевской церкви детско­го приюта) Сергей Коро­лев, была открыта мемо­риальная доска. Кстати, и эскиз этой доски был тоже сделан бесплатно житомирским художни­ком В.И. Кондратюком.

Опять все закончи­лось частной инициати­вой патриотов, а "держа­ва' в лице ее местных органов, практически, ос­талась в стороне. На от­крытии доски присутство­вали дочь Королева, вну­ки и правнуки, в после­дний раз побывал в Жи­томире космонавт-украи­нец Павел Попович.
Справедливости ради лишь отмечу, что по инициативе руководства Житомирского горсовета центральная ("правительственная' ) площадь Советов, где установлен па­мятник Сергею Павловичу, была переименована на площадь имени С.П. Королева.


Подробнее Просмотров: 1392Раздел: Видатні люди Автор: traКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Меня удивляет алчность современных "буржуа".
  • В Житомире отмечали 100-летие С.П. Королёва
  • Памятник Сергею Павловичу в городе Калининграде
  • Из воспоминаний Г.П. Мокрицкого;
  • Академия Наук СССР пригласила делегацию Житомира
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни