На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
RSS
Новини Житомира
Услуги устранения засоров канализации в Житомире
Традиционные способы прочистки канализации механическими способами не решают проблемы до конца. После вантуза или гибкого шнура проблема устраняется на короткий срок, так как из-за налета на ...

Путівник Німеччиною
Ласкаво просимо до нашого путівника Німеччиною. Це корисно для всіх, хто вивчає німецьку культуру, звичаї, манери, етикет, цінності та бажання краще зрозуміти людей. Ви можете поїхати до Німеччини з ...

Чи реально перетворити хобі на бізнес?
Досить великий відсоток людей мають хобі, причому це можуть бути як банальне збирання марок і вишивка картин та одягу так і більш екзотичні варіанти, як то розведення тропічних плазунів і рибок чи ...

Доставка цветов Житомир – комфортный сервис от Roza24.com.ua
Специализированный салон доставки цветов в Житомире обеспечивает комплексный подход на базе удобной онлайн-площадки. Соответственно, более нет нужды куда-либо ехать и тратить ценное время на поиски.

Подобова оренда квартир у Львові
Багато хто з нас рано чи пізно стикається з необхідністю пошуку житла для ночівлі. Причин тому може бути маса. Раніше альтернативи готелям не існувало. В даний час великим попитом користується ...

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району » Видатні жителі Черняхівщини.Корнійчук Андрій Петрович.

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Видатні жителі Черняхівщини.Корнійчук Андрій Петрович.
5 серпня 2009
 (голосів: 0)
Прапорщик
Корнійчук Андрій Петрович

02.03.1959—02.10.1983

Андрій Корнійчук був звичайним головинським хлопцем. Хіба що дуже доброзичливий, добрий. Народився він 2 березня 1959 року в с. Головино. Біографія як і у більшості його ровесників звичайна. Бежівська школа, навчання в Головинському профтехучилищі №2, де здобув професію автокранівника. Після закінчення училища - направлення на роботу в м. Запоріжжя, а потім - армія.

Служив Андрій в десантних військах, зробив 52 стрибки з парашута. Коли Андрій Корнійчук відслужив армію, спочатку влаштувався на роботу в Головинський кар'єр, а потім прийшов виклик у школу прапорщиків у Муліно. Це була його мрія і тому виклик у школу сприйняв з радістю і надією.
Його доля, як і долі багатьох юнаків шістдесятих були вирішені без їхньої згоди. їх долі перекреслила війна. Через двадцять років їх чекав далекий і страшний Афганістан. Два довгих роки і три місяці прапорщик Корнійчук, ризикуючи життям, виконував свій інтернаціональний обов'язок в ДРА. Ходив на бойові операції, об'їздив мабуть весь Афганістан. Вже прийшла йому заміна. Був упакований чемодан, Андрій чекав вильоту на Батьківщину. Був не радісним, адже дома трапилось велике горе - загинув молодший брат Микола. Не до служби вже йому було. Але маючи щире і чуйне серце вирішив допомогти молодому механіку, який не дуже добре знав дорогу - поїхав на своє, як виявилось, останнє завдання.
Повертаючись з Кабула, Андрій побачив у засідці душманів. І вмить засліпило очі. Усвідомивши, що механік-водій уже мертвий, швидко сам сів за кермо бронетранспортера. Другий постріл потряс машину. Андрій відчув щось липке, ще встиг побачити порожній рукав... Його докидали сили. А душмани повзли до машини, замикаючи кільце.
Назустріч йшла підмога, але Андрій її вже не бачив. Двадцять чотири роки відрахувала йому доля, накувала зозуля - мало, ох як мало. Ось так і зламала життя сім'ї Корнійчуків афганська війна. І рід їхній перервала. Хто винен у цьому, хто відповість за цю смерть?
Андрій Корнійчук виконав свій інтернаціональний обов'язок до кінця. Йому б жити і жити ; нині він був би шановним Андрієм Петровичем і чекав би свого 50-літнього ювілею, але без чалого 25 років стоїть у граніті, посміхаючись своєю чарівною посмішкою на сільському кладовищі і на стіні своєї рідної батьківської хати, а тиха, зелена, невеличка вулиця в селі Головино в с сить його ім'я.
Він увійшов в історію села, назавжди залишившись молодим. Нагороджений Андрій Корнійчук орденом Червоної Зірки посмертно.

" Історія Черняхівщини: етапи становлення і сучасність."-Ж.:ОП"Житомирська облдрукарня",2009.-848с.;іл


Подробнее Просмотров: 3572Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Неоголошена війна.
  • Жителі Черняхівщини, що виконували свій інтернаціональний обов’язок:
  • Село Мала Горбаша Черняхівського району.
  • Черняхівщина.Спогади 1-го секретаря райкому Компартії України В. Г. Оверчук ...
  • Орденоносці Великої Вітчизняної війни Черняхівського району
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни