На головнуЗворотній зв'язок English version Розміщення реклами

Історія міста Житомир

Пам'ятки культури

Архітектура

Сьогодення міста

Фото Житомира

Музеї

Сайт знаходиться в стадії наповнення

Пошук по сайту:   

Інформер
Погода в Житомирі
*****
RSS
Новини Житомира
Дитячий табір в Греції — гарантування незабутніх емоцій та 9 головних аспектів відпочинку від «Сант Валентин»
Не варто зайвий раз говорити про те, що відпочинок в таборі це завжди можливість отримати велику кількість позитивних емоцій, активне заняття спортом, оптимальні умови для проживання.

Які методи використовуються в неруйнівному контролі
Неруйнівним контролем називається перевірка надійності та властивостей як цілого об'єкта, так і його складових. При неруйнівному контролі застосовуються методи, що дозволяють провести дослідження без ...

Вибір і стиль: Як обрати ідеальні великі вуличні вазони для вашого саду.
Великі вуличні вазони відіграють незамінну роль у створенні привабливого обліку вашого саду чи подвір'я. Вони не тільки прикрашають простір, а й створюють особливу атмосферу, надаючи йому розкіш та ...

Що таке тропічний душ і який він буває
Хочете відчути себе в справжньому SPA салоні не виходячи з дому? В цьому вам допоможе тропічний душ, який можна встановити без особливих проблем в будь-якій ванній кімнаті і отримати чудовий ...

Ремонт кавомашин в Житомирі
Складно уявити початок дня без чашки ароматної кави.

Реклама
Новини партнерів

Логин:  
Пароль:  
Регистрация
Забыли пароль?
Місто
Випадкове фото

Ваше місце розташування на сайті:

Запрошуємо у Житомир » Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району » Радянський період розвитку сільського господарства.Рокі перебудови.

Шановні гості сайту, якщо Вам відомі якісь цікаві факти з життя міста чи Ви маєте власні фото Житомира і бажаєте поділитися ними з іншими, тоді надсилайте ваші матеріали та побажання за адресою admin@city.zt.ua


Радянський період розвитку сільського господарства.Рокі перебудови.
16 липня 2009
 (голосів: 0)
Горбачовська перебудова, на яку народ покладав великі надії і сподівання бажаних результатів не дала. Ще на початку перебудови було зроблено перші кроки, спрямовані на реформування сільськогосподарської галузі. Вони полягали в тому, що бригади, ферми, інші виробничі підрозділи колгоспів і радгоспів переводились на повний госпрозрахунок. Проте ця справа належним чином завершена не була. Тому ефект виявився мізерним не тільки по району, а й по всій державі. Березневий (1989 рік) пленум ЦК КПРС вперше в історії радянської держави визнав можливим розвиток на селі альтернативних форм господарювання: фермерських господарств, різних форм оренди, кооперативів тощо. Новий імпульс одержала така форма господарювання, як індивідуальний підряд.
Запровадження орендних відносин, колективного, сімейного і особистого підряду не дало бажаних результатів. У районі тоді було створено лише три фермерських господарства: Михайлова Л.М., Білеуш Г.І., Сікача М.М. Ефективність їх діяльності була вкрай низькою, по скільки це відбувалось в межах ще більш - менш нормальної роботи колгоспно - радгоспної системи. Фактично це була більш видимість.
В той час як колективні сільськогосподарські підприємства повинні були в обов'язкову порядку постачати державі продукцію за твердими, встановленими нею цінами, державні підприємства переробної промисловості, а нерідко й зовсім, не розраховувались за одержану сільськогосподарську продукцію і сировину. Держава залишала колгоспи, по суті, напризволяще.
Серед найбільших боржників колгоспів і радгоспів району були Житомирський м'ясокомбінат, Рижанський та Коростишівський льонозаводи, Черняхівський сирзавод, заготівельне підприємство райспоживспілки і деякі інші підприємства.
Борги за поставлену промисловим переробним підприємствам сільськогосподарську продукцію в другій половині 1980-х років у районі в рік становили більше п'яти мільйонів карбованців в існуючих цінах. А це в свою чергу негативно відбивалося на економічному стані господарства, не давало можливості вести розширене виробництво, приводило до краху їх фінансову систему.
" Історія Черняхівщини: етапи становлення і сучасність."-Ж.:ОП"Житомирська облдрукарня",2009.-848с.;іл



Подробнее Просмотров: 4024Раздел: Історія районів Житомирської області » Історія Черняхівського району Автор: ALEXКомментарии (0)

Другие новости по теме:

  • Український варіант демонтажу колгоспно-радгоспної системи і створення нови ...
  • Радянський період розвитку сільського господарства.Післявоєнні роки.
  • Радянський період розвитку сільського господарства.Вітчизняна війна.
  • Профспілки сільського господарства Черняхівщини.
  • Промисловість, будівництво, сфера послуг підприємств Черняхівщини.
  • Інформаційне повідомлення

    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

    Обмін посиланнями з сайтами міст україни